fbpx

Krabička na prstienky

Krabička na prstienky
 • Drevená krabička na prstienky

  Drevená krabička na prstienky s maľovaným motívom na vrchnej časti. Príjemná farba dreva veľmi pekne ladí s bielym venčekom a textom.
  22.00
 • Drevená krabička na prstienky – vlastný dizajn

  Drevená krabička na prstienky s maľovaným motívom na vrchnej časti. Príjemná farba dreva v teplých tónoch a farebné svadobné logo vytvoria jedinečnú krabičku na prstienky. Krabička je vhodná na prstienky, svadobné obrúčky. Stredové malé srdiečko oddeľuje čipku na dve polovičky.   [vc_row equal_height="yes" wrap_container="yes" remove_margin_bottom="yes" remove_padding_bottom="yes" remove_border="yes" bg_type="bg_color" css=".vc_custom_1553170419295{background-color: #f6eeee !important;background-position: center !important;background-repeat: no-repeat !important;background-size: cover !important;}" bg_color_value="#f6eeee"][vc_column][vc_empty_space height="2px"][porto_info_box icon="fas fa-truck" icon_size="12" icon_border_radius="" pos="left"]Ak si tovar objednáte teraz, bude Vám doručený do dvoch týždňov.[/porto_info_box][/vc_column][/vc_row]
  22.00
 • Drevená krabička na prstienky veľká

  Drevená krabička na prstienky s vyrezávaným motívom na vrchnej časti. V srdiečku sú vygravírované mená novomanželov a dátum svadby.
  23.00