V našom obchodíku ste poniektorí možno spozorovali novinky v podobe drevených krabičiek. Vytvorili sme ich pre nevesty, ktorých svadba sa bude niesť prevažne vo vintage alebo rustikálnom štýle. Hodia sa perfektne k natur svadbe s prírodnými motívmi a doplnkami. Krabičky poslúžia ako pekný dar novomanželom, no objednávajú si ich u nás aj samotní snúbenci. Do ponuky pribudli štvorcové, ale aj obdĺžnikové, menšie, ale aj väčšie.   Poďme si ich predstaviť.  

Zatiaľ vám ponúkame krabičky v troch veľkostiach a v troch farebných prevedeniach, no nebránime sa farebnému prevedeniu na žiadosť zákazníka, nech vám na svadbe všetko pekne ladí.  

Začnime najmenšou z troch verzií. Maličká šperkovnička s čipkou a maľovaným, jednoduchým, za to výstižným nápisom na veku „Láska je krásna“. Pretože je! Dno krabičky je vystlané hrubším filcom v tmavozelenej farbe, z ktorého vychádzajú dve stužky na priviazanie prstienkov.    

Z vnútornej strany veka je prilepený drevený krúžok s menami a dátumom svadby, ako pomôcka pre manželov, ktorí občas zabudnú 🙂 Stredná verzia našich krabičiek je štvorcového tvaru. Veku dominuje ručne namaľovaný motív „Pán a Pani“ v natur venčeku. Maľba je jemnučká, decentná.  

Vnútro tejto krabičky je vystlané látkou pripomínajúcou vrecovinu, v jej strede sa nachádza jemná čipka, ktorá je na dve polovice predelená srdiečkom. Na vnútornú časť veka vieme taktiež prilepiť krúžok s menami a dátumom, podľa potreby.

Prejdime k najväčšej krabičke, ktorej dominuje výrazný výrez na veku. V srdiečku sú vygravírované mená mladomanželov a dátum svadby. Vnútro krabičky ozvláštňuje filc s čipkami. Čipka nielenže pekne vynikne, no je aj praktickou súčasťou krabičky, keďže sa o ňu priväzujú prstienky. Farby krabičiek a ich prevedenie je možné navzájom kombinovať, čosi doplniť alebo vynechať, zmeniť farbu filcu alebo stužky, resp. nápisu na veku. A teraz už len pár fotiek s prstienkami.

Dúfam, že sa vám krabičky páčia a vybrali ste si svojho favorita.  

Lucia

Pridajte Komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *