Niekoľkými slovami o nás

Vitajte! Moje meno je Lucia

So značkou Elart si plním svoj sen o vlastnej tvorbe. K výrobe z dreva som sa priblížila asi pred ôsmimi rokmi, kedy som začala zhotovovať jednoduché dekorácie a svietniky. Po večeroch v garáži som ručne vyrezávala jednotlivé diely na lampášiky, zostavovala som ich dohromady a maľovala rôznymi kombináciami farieb, ktoré sa nedali zopakovať. 

Svoju tvorbu som začala prezentovať a ponúkať na webe, vďaka čomu sa mi podarilo získať niekoľko zákaziek, ktoré som popri štúdiu vyrábala. Ešte počas vysokej školy som sa rozhliadala po pracovnej ponuke v podobnom smere, a tak trochu náhodou som objavila laserovú technológiu, ktorá mi učarovala. Priala som si vyrábať drevené dekorácie, drobnosti a úžitkové predmety s použitím kombinácie modernej technológie a ručnej práce. S veľkou pomocou rodiny som sa takmer ihneď po dokončení štúdia pustila do vlastného podnikania a dúfala som, že to nejak zvládnem.

Dnes, po piatich rokoch snahy a zdokonaľovania sa v oblasti výroby, predaja, marketingu, fotografie a stratégie vám prinášame hneď niekoľko výnimočných výrobkov z viacerých oblastí, ktoré inde nenájdete.

Kto vyrába Elartovky

Za našimi výrobkami stojí silný rodinný tím dcéra a mama, mama a dcéra. Každá vynikáme v niečom inom a spoločnými silami sa dopĺňame. Ja, Lucia, som na druhej strane nášho komunikačného kanála, počúvam Vaše želania, riešim s Vami všetky technické náležitosti, zhmotňujem Vašu predstavu do grafickej a neskôr aj fyzickej podoby.

Druhou členkou tímu je mamina, Katka, ktorá je technicky veľmi zručná a stará sa o výrobu. Dohliada na kvalitné prevedenie a balenie výrobkov. Reže, finalizuje, lepí, vŕta, dieruje, viaže a dohliada na ekonomickú stránku nášho podnikania.

elart kreatívna dielna o nás

Pre handmade predajcov

Naša veľmi komplexná a prepracovaná kategória pre handmade predajcov je mojou najobľúbenejšou. Aj z dôvodu COVID situácie, ktorá už trvá niekoľko mesiacov sme sa nemohli naplno venovať svadobnému odvetviu a všetku našu pozornosť sme preniesli práve na malých predajcov, ktorých príbeh je mi veľmi známy. 

Vďaka osobnej skúsenosti viem, čo potrebujú, dokážem im pomôcť a poradiť, nasmerovať ich a ponúknuť im to, čo skutočne potrebujú. Čoraz viac ľudí si uvedomuje výhody lokálnosti, nadčasovosti a skutočne poctivých materiálov. Aj preto sa malým značkám na Slovensku čoraz viac darí. A kým oni riešia dizajn, materiály, nápady a tvoria, my im vďaka skúsenostiam vieme uľahčiť proces výberu správnej prezentácie značky.

Vyrábame pre nich vizitky, ďakovné kartičky, darčekové poukazy, pečiatky, visačky a štítky – veľmi širokú škálu štítkov. Od drevených, plastových, kovových, až po veľmi obľúbené koženkové, saténové, nylonové a tie najprestižnejšie – kožené a bavlnené.

Vyrábame ich ručne za pomoci profesionálnych technológií, nech spĺňajú všetky predstavy zákazníkov.

Svadobná kategória

Mojou „srdcovkou“ a prvou veľkou kategóriou, s ktorou sme začínali boli svadobné dekorácie a doplnky, ktoré v tom čase na Slovensku neboli dostupné. 

Postupne sme naše výrobky rozšírili do komplexnej ponuky počnúc svadobnými oznámeniami, menovkami, pečiatkami, darmi pre hostí až po krabičky na prstienky, knihy hostí, etikety a svadobné dekorácie. Práca a komunikácia s nevestami nás posúvala vpred, a preto som sa stále viac a viac snažila o pridanie ďalších technológií tlače, spôsobu výroby a procesu finalizácie, čo sa nám čiastočne podarilo. 

Aj vďaka veľkému množstvu nápadov u nás nájdete veľké množstvo prepracovaných a nadčasových dizajnov, vďaka ktorým bude Váš svadobný deň nezabudnuteľným zážitkom nielen pre Vás, ale aj pre svadobných hostí.

Detské dekorácie

V hlave mám desiatky nápadov na prírodné dekorácie z dreva pre tých najmenších. Ako prvé výrobky sme do našej detskej ponuky zaradili drevené albumy, prvé zošitky na kreslenie a dekorácie a vlajočky k narodeniu.

Veľkú radosť nám spravil záujem zákazníkov o skutočne výnimočné vianočné gule s údajmi o narodení dieťatka, ktoré sme prvýkrát odprezentovali pred troma rokmi a odvtedy si u nás udržali stále miesto na eshope.